Tähelepanu!

Juhime tähelepanu, et antud uudis on rohkem kui aasta vana, mistõttu võib olla sisu vananenud. Soovitame võimalusel tutvuda uuemate infoallikatega sellel teemal.

Meeldetuletus: Kaitsevägi ootab riigikaitsesse panustama 18-27 aastaseid erivajadusega noori

28.02.2019 | Eesti Puuetega Inimeste Koda | Jaga Facebookis

Kaitsevägi ootab 18-27 aastaseid puuetega ja erivajadustega inimesi osalema ajateenistuses ja reservteenistuses. Tegemist on võimalusega erivajadustega noortele, kes tunnevad huvi militaarvaldkonna vastu ning kes soovivad anda omapoolse panuse riigikaitsesse.

Kaitseväe eesmärgiks on võtta esimesed puuetega/ erivajadustega inimesed pilootprojekti raames vabatahtlikku ajateenistusse 2019. aasta juulis. Ajateenistus kestab 8 või 11 kuud sõltuvalt erialast.

Kui oled asjast huvitatud, siis täida ankeet enne 1. aprilli. Meie edastame need andmed Kaitseressursside Ametile, kes võtab Sinuga juba ise ühendust. Palun pane kindlasti tähele, et oleksid noorem kui 28. eluaastat! Ja kindlasti uuri enne ka ajateenistuse korralduse kohta.

NB! Ankeedi täitmisega ei võta sa endale kohustust kaitseväes osaleda – tegemist on esialgse sooviavaldusega, mille põhjal selgitatakse koos Kaitseväe esindajatega välja Sinu tegelikud võimalused osalemiseks.

Kui sul tekib lisaküsimusi, siis võta ühendust Eesti Puuetega Inimeste Kojaga – epikoda@epikoda.ee või 6616 614

НАВЕРХ