13-15.juuni East European and Mediterranean Cerebral Palsy and Developmental Medicine 10. conference

29.05.2024 | Eesti Puuetega Inimeste Koda | Jaga Facebookis

13.-15. juunil toimub Viru Hotellis esmakordselt Eestis tserebraalparalüüsiga tegelevaid arste ja teisi erialaspetsialiste ühendava rahvusvahelise organisatsiooni EEMCPDM 10. konverents. Konverents on tasuline.

Konverentsil osalevad oma eriala tipptegijad USA-st, Iisraelist, Saksamaalt, Soomest, Eestist ja mujalt.
Kuulda saab parimaid teadmisi tserebraalparalüüsist ning teistest lapseeast pärit diagnoosidest. Konverentsi eesmärgiks on vahetada ideid ja arenguid valdkonnas, ühineda nii erialade kui ka rahvuste üleselt ning kaasata patsiente ja nende lähedasi. Konverents toimub kümnendat korda ja teemaks on “Tasa sõuad, kaugele jõuad”.

Konverentsi kolmas päev 15.06 on patsiendipäev: „Patsiendid arstidele, arstid patsientidele"
Patsiendipäeval on kavas lisaks ettekannetele patsientide ja spetsialistide ümarlaud, Ümarlauas osalevad füsioterapeut Jaanika Ailt, neuroloog dr Teele Meren, logopeed Helen Saareoja, Eesti Tegevusterapeutide Liit, lapsevanem Liis Türbsal ning Eesti Puuetega Inimeste Koja esindaja Katrin Nugis.

EPIKoja võrgustikust esineb erikülalisena Hendra Raud: “Kas olla SMA diagnoosiga 21.aastane on privileeg?”

EEMCPDM konverentsil on võimalus kohtuda kõikide lektorite ning teiste perede ning patsientidega. Kohal on ka doktor Kloun, Minu Unistuste Päev meeskond, Eesti Puuetega Inimeste Koda, suuremad Eesti rehabilitatsioonikeskused, Paralümpiakomitee tutvustab sportimisvõimalusi jpt.

Konverentsi koduleht: https://www.conference-expert.eu/en/eemcpdm2024

НАВЕРХ