Tähelepanu!

Juhime tähelepanu, et antud uudis on rohkem kui aasta vana, mistõttu võib olla sisu vananenud. Soovitame võimalusel tutvuda uuemate infoallikatega sellel teemal.

EPIKoja taskuhäälingu episoodid on edaspidi kättesaadavad ka viipekeelsetena

30.09.2022 | Eesti Puuetega Inimeste Koda | Jaga Facebookis

Eesti Puuetega Inimeste Koda on alates 2019. a. augustist andnud eetrisse oma taskuhäälingu episoode, mis on olnud varasemalt varustatud subtiitrite ja transkriptsiooniga. Alates käesoleva aasta septembrist on tulevased taskuhäälingu episoodid varustatud lisaks ka viipekeelse tõlkega, et suurendada taskuhäälingu ligipääsetavust.

Hetkel on võimalik EPIKoja Youtube kanali kaudu kuulata/vaadata viipekeelse tõlkega 2 episoodi:

Pooltund tervise- ja tööministri Peep Petersoniga (viipekeeles)

1) Pooltund tervise- ja tööministri Peep Petersoniga (september 2022)

Eesti Puuetega Inimeste Koja (EPIKoja) taskuhäälingu järjekordses osas on saatejuht Jakob Rosinal külas tervise- ja tööminister Peep Peterson.

Käesolevas episoodis tuleb juttu tööhõivest ja töövõimetuse määramisest Töötukassa poolt, lisaks tehakse juttu ka kutsehaigetest ning töö tervisest laiemaltki.

Tasuta õigusnoustamine puuetega inimestele (viipekeeles)

2) Tasuta õigusnoustamine puuetega inimestele (juuni 2022)

Eesti Puuetega Inimeste Koja (EPIKoja) taskuhäälingu järjekordses osas on saatejuht Jakob Rosinal külas SA Õigusteenuste Büroo juht Hille Raud.

EPIKoda on aastast 2017 pakkunud koostöös SA Õigusteenuste Bürooga Justiitsministeeriumi rahastatud tasuta õigusnõustamise teenust puuetega inimestele.

Millised on puuetega inimeste peamised õigusalased probleemid ja millist abi saab SA Õigusteenuste Büroo neile pakkuda- sellest kõigest saates juttu tulebki.

Lisaks Youtube keskkonnale on taskuhääling kuulatav audioformaadis erinevates taskuhäälingute keskkondades: Apple podcasts, Spotify, Google podcasts, jne.

Head kuulamist ja vaatamist!

ÜLES