Tähelepanu!

Juhime tähelepanu, et antud uudis on rohkem kui aasta vana, mistõttu võib olla sisu vananenud. Soovitame võimalusel tutvuda uuemate infoallikatega sellel teemal.

Ilmunud on esimene koju tellitav ajakiri Sinuga väljaanne

20.05.2021 | Eesti Puuetega Inimeste Koda | Jaga Facebookis

20. mail, rahvusvahelisel ligipääsetavuse päeval, hakkab puuetega inimeste ajakiri Sinuga jõudma esimeste tellijate postkasti. 2021. aasta kevadnumber, mis on ühtlasi esimene koju tellitav EPIKoja väljaanne, toob esile esile rida hiljutisi arenguid, lootustandvaid algatusi ja meie inimeste lugusid.

ÜRO puuetega inimeste konventsiooni täitmine Eestis, mille kohta EPIKoda esitas oma variraporti, on jätkuvalt üks ajakirja tähtsamatest teemadest. Riigi esindajad eesotsas sotsiaalkaitseminister Signe Riisaloga, kelle ülesanne on konventsioonist lähtuvalt tagada erivajadustega inimestele võrdseid võimalusi, kirjutavad kevadnumbri veergudel oma tööplaanidest ligipääsetavuse, puuetega inimeste toetamise, erihoolekande ja teiste valdkondade osas.

Kevadnumbri esikaane persoon on Eesti Puuetega Inimeste Fondi pikaajaline nõukogu esimees Toomas Sepp. Olles samal ajal kasvatanud üles kaks kuulmispuudega last, on ta aastaid teinud EPIFondi nõukogu juhina eeskujulikku tööd puuetega inimeste võrgustiku heaks, panustades vabatahtlikult meie organisatsioonide hüvanguks oma aega ja teadmisi.

Pikemat usutlust Toomasega võib lugeda Sinuga digiajakirjast.

Loe kevadnumbrit veebis (klikitav).

Kojutellimust võib vormistada tellimine.ee keskkonnas (klikitav). Ajakiri ilmub kaks korda aastas: mais ja oktoobris. Tellimuse hind üheks aastaks on 2 eurot.

Ajakiri Sinuga ilmub alates 1994. aastast vähemalt kaks korda aastas, alates 2020. aastast ka veebiajakirjana.

Vaata ka varasemaid väljaandeid SIIT.

ÜLES