Novembrikuu Eesti Puuetega Inimeste Kojas - SENsationalSTEM Soomes

22.11.2021 | Eesti Puuetega Inimeste Koda | Jaga Facebookis

Hariduslike erivajadustega õpilased Eestist käisid novembrikuus Helsingi Haaga-Heelia Ülikoolis rahvusvahelisi õpilasfirmasid looma räägib projekti SENsationalSTEM eestvedaja Meelis Joost Eesti Puuetega Inimeste Koja igakuises taskuhäälingu saates.

"Oleme vaatamata COVID takistustele saanud 11 piiriülest õpilaste rühma tegema koostööd, kuidas oma oskusi paremini rakendada. 2022.a. maikuus selgub, mitu ideed on nii tugevad, et nendest võib tekkida püsiv koostöö noorte vahel," ütles Meelis Joost.

SENsationalSTEM projekti eesmärk on aidata andekatel erivajadustega noortel leida oma koht ühiskonnas, alustada ettevõtlusega ning koostööd partnerriikide noortega leida oma võimetele vastav ning oskusi toetav tegevus.

Eestist Helsingisse tulid Viljandi Kutseõppekeskuse ja Tartu Herbert Masingu kooli hariduslike erivajadustega õpilased, õpetajad ja mentorid. Õpilasfirmade loomist toetab Junior Achievement Finland.

Projekti partnerid on Eesti Puuetega Inimeste Koda; SUSTENTO Läti puuetega inimeste katusorganisatsioon; Haaga-Helia rakenduskõrgkool Helsingis ning SA Eesti Agrenska Fond.

Loe lisa projekti koduleheküljelt: sensationalstem.eu

Kuula podcasti:

Spotify open.spotify.com/episode/5VtwpR3d1kzmY72smHf0H2
Apple Podcasts podcasts.apple.com/us/podcast/novembrikuu-eesti-puuetega-inimeste-kojas-sensationalstem/id1478258435

Podcasti saatejuht on Jakob Rosin.

SENsationalSTEM projekti rahastaja on Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Euroopa Liidu Interreg Kesk-Läänemere programm.

ÜLES