Uus taskuraadio episood puuetega inimeste õiguste kaitsest

04.12.2019 | Jaga Facebookis

Ilmunud on EPIKoja taskuraadio ehk podcasti uus episood, milles on juttu puuetega inimeste õiguste kaitsest kohalikes omavalitsustes. Täpsemalt räägitakse sellest, millised probleemid kohalikes omavalitsustes toetuste ja teenuste taotlemisel tekkida võivad ning kuidas neid lahendada.

Episoodis on kuulatavad kaks intervjuud. Saatejuht Jakob Rosin vestleb Kristi Rekandi ja Juta Saarevetiga. Kristi Rekand on puuetega inimeste nõustaja EPIKojas ning Juta Saarevet töötab Õiguskantsleri Kantseleis, kus tema peamiseks tööülesandeks on jälgida ÜRO puuetega Inimeste Õiguste Konventsiooni rakendamist Eestis. Teises intervjuus räägivad samal teemal Ave Jaakson MTÜ-st Händikäpp ning vandeadvokaat Kalle-Kaspar Sepper.

Podcast saab kuulata näiteks Youtubes (subtiitritega).

Podcastid on kättesaadavad ka enamikes podcasti rakendustes, kasuta märksõna EPIKoja podcast. Kui sa varem pole podcasti kuulanud, siis iOS-i kasutajad leiavad oma seadmest Podcasts rakenduse, Androidi kasutajad leiavad kuulamisvõimalusi Google Play Music rakendusest. Podcasti leiad näiteks rakendustest iTunes või Spotify.

Head kuulamist!

ÜLES